about-top
به کارجادو خوش آمدید

کارجادو یک فروشگاه آنلاین است که با هدف عرضه محصولات کسب و کارهای کوچک و خانگی راه اندازی شده.این محصولات در دو دسته کالا و خدمات ارائه می شود و بیشتر توسط خود تولید کننده ها ارائه می شود.امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی و نبود اشتغال ، با هدف ایجاد بستری مناسب برای رشد و پیشرفت مشاغل خانگی و کسب کارهای کوچک و ایجاد درآمد برای کلیه کسانی که توانایی در تولید کالا یا خدماتی را دارند ، این وبسایت ایجاد شده است.فرایند خرید و فروش کاملا تحت نظارت کارجادو انجام می شود تا منافع فروشنده و خریدار هر دو تامین شود.

 

promo1

چطور خرید کنم؟

خیلی ساده از صفحه اصلی سایت وارد دسته بندی محصولات شوید و محصول مورد نظر خود را جستجو کنید. بعد از انتخاب ، محصولات مورد نظر را به سبد خرید اضافه کرده و از طریق درگاه امن بانک خرید را انجام دهید. محصولات خریداری شده توسط فروشنده برای شما ارسال میشود.
promo2

چطور محصولم را ارائه کنم؟

کافیه محصول خوب و باکیفیتی داشته باشید ، با ثبت نام در بخش ارائه کننده ها می توانید صفحه خود را در سایت ایجاد کنید و به معرفی خود و محصولات بپردازید.
promo3

باشگاه مشتریان وب سایت کارجادو

شما علاوه بر خرید و فروش کالاها و خدمات در کارجادو ، می توانید عضو باشگاه مشتریان شوید و از طرح های تخفیفی و درآمد زایی موجود در آن استفاده کنید.